Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Powroty z bezdroży

ks. Adam Boniecki

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: WAM
  • ISBN: 9788327713704
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

24,90 zł

19,90 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    3 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Wciąż wybieramy jakieś własne drogi i nie byłoby to nawet złe, gdyby nie prowadziły one na bezdroża. Dopiero widząc, gdzieśmy zabrnęli, zaczynaliśmy pytać o kierunek. Historia naszej wiary to historia odejść z drogi i powrotów.

Grupa przyjaciół. Zbierają się co piątek, aby rozmawiać o tekstach Pisma Świętego. Jest wśród nich ksiądz Adam Boniecki. Piątkowe spotkania są dla niego inspiracją do niedzielnych kazań.
Może dlatego jego słowa poruszają tak wielu z nas? Nie tylko wnikliwie studiuje Święte Księgi, ale również uważnie słucha, co na ich temat mają do powiedzenia inni - przyjaciele, mistrzowie, codziennie spotykani ludzie.

Teraz jego niepublikowane dotąd medytacje na Wielki Post trafiają do rąk czytelników. Dołącz do tego wyjątkowego kręgu biblijnego. Zapraszamy. Kościół jest otwarty.

KS. ADAM BONIECKI (ur. 1934) - marianin, redaktor-senior "Tygodnika Powszechnego", w latach 1999-2011 redaktor naczelny. Na polecenie Jana Pawła II zorganizował redakcję polskiego wydania "L’Osservatore Romano", którą kierował przez 11 lat. W 2016 roku otrzymał nagrodę Grand Press XX-lecia. Autor kilkunastu książek, w tym wydanej w Wydawnictwie WAM Abonent chwilowo nieosiągalny.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor ks. Adam Boniecki
ISBN 9788327713704
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.