Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Różaniec dla matek w trudnej i zagrożonej ciąży

Emilia Litwinko

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: eSPe
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788374828758
  • Format: 12x18 cm
  • Stron: 90
Nasza cena:

9,90 zł

7,92 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis
Emilia Litwinko, mama dwójki przedwcześnie urodzonych chłopców, walcząc w szpitalu o życie swego kolejnego dziecka, doszła do dającego otuchę i siłę odkrycia, że trudny czas zagrożonej ciąży pełen lęku, zwątpienia, a nieraz także bólu spowodowanego niepowodzeniem lub stratą warto przeżyć razem z Maryją. Kto bowiem lepiej zrozumie niepokój, niepewność, a nierzadko przerażenie związane z oczekiwaniem na narodziny dziecka?
W tych spisywanych w szpitalnym łóżku bardzo osobistych rozważaniach modlitwy różańcowej Autorka dzieli się nie tylko historią swego trudnego macierzyństwa, lecz przede wszystkim nadzieją, którą odnalazła w powtarzanych po wielokroć słowach: Łaskiś pełna, Pan z Tobą, błogosławiony jest owoc żywota Twojego. Zaprasza Cię do wspólnej modlitwy, która nie tylko przynosi ukojenie i pozwala spojrzeć na rzeczywistość z innej perspektywy, ale przede wszystkim naprawdę jest w stanie zdziałać cuda.
Emilia Litwinko absolwentka Politechniki Gdańskiej, żona kochającego męża, mama dwóch synków; autorka wydanych przez Wydawnictwo eSPe książek Opowieści pajączka, Opowieści kornika, Opowieści mrówki i Opowieści Gwiazdeczki oraz Anioł Stróż i Babcia; nieustannie zachwycona miłością tą mniejszą, ludzką, i tą Największą, Jedyną i Wieczną oraz zafascynowana macierzyństwem i możliwościami, jakie ono ze sobą niesie.
Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: broszurowa
Autor Emilia Litwinko
ISBN 9788374828758
Liczba stron 90
Format okładki 12x18 cm
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.