Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Szkoła rozeznawania duchowego

ks. Krzysztof Kralka

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Esprit
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788365847911
  • Format: 13x20 cm
  • Stron: 232
Nasza cena:

26,00 zł

20,80 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis
Naucz się żyć zgodnie z wolą Bożą
Na czym polega rozeznawanie duchów? Czy ma ono konkretne reguły? Jak żyć, żeby mieć wrażliwe serce, wsłuchane w głos Boga? Jak unikać pokus i iść za tym, co dobre?
Każdy świadomy chrześcijanin nieustannie musi mierzyć z takimi pytaniami. Nie warto przed nimi uciekać to dzięki nim Bóg prowadzi nas i wychowuje do coraz większego zaufania i dojrzałości w wierze.
Pomocnym przewodnikiem na tej drodze może okazać się ks. Krzysztof Kralka doświadczony duszpasterz i założyciel charyzmatycznej wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Ta książka jest zapisem jego rekolekcji, które pomogą Ci odkryć wartość rozeznawania.
Szkoła rozeznawania duchowego to bardzo ważne i szerokie zagadnienie. Szkoła, bo otrzymamy kilka lekcji i wykonamy kilka zadań po to, aby wzrastać w mądrości i aby to, co usłyszymy, przełożyło się na praktykę życia codziennego. Słowo, które Pan Bóg będzie do nas kierował, należy przekładać na naszą bardzo konkretną rzeczywistość. Będziemy mogli się w tych treściach przeglądać i weryfikować to, w jaki sposób żyjemy. Będziemy mogli też zobaczyć, czego nam brakuje i jakie konkretne decyzje i działania należy podejmować. (fragment)
Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: broszurowa
Autor ks. Krzysztof Kralka
ISBN 9788365847911
Liczba stron 232
Format okładki 13x20 cm
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.