Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Uszczęśliwić Boga

Augustyn Pelanowski OSPPE

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Fides
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 97883618060808
  • Format: 140 x 200
  • Stron: 136
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:
25,00 zł
  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    5 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Autor zaprasza nas do wędrówki ku szczęściu nieunikającemu cierpienia, wybierania codziennie Boga, a odrzucania demona. Zapewnia, że Bóg zawsze dotrzymuje obietnicy swojej obecności.

Zachęca nas też do niekontrolowania innych, jeśli chcemy być mili Bogu oraz do umiłowania samych siebie, bo to potrzeba najważniejsza, bez której spełnienia nie możemy być szczęśliwi. Nade wszystko zachęca nas, by za towarzyszkę naszej codziennej, ziemskiej wędrówki obrać sobie Matkę Jezusa, Maryję. „Adoracja i medytacja wspomagają wewnętrzną integrację człowieka.

Chaotyczne myśli, obolałe uczucia, skrzywdzone sumienie, przetrącone nadzieje i kulawe słowa jednoczą się w szpitalu modlitwy i doznają powolnego uzdrowienia. Powstają zupełnie nowe połączenia w nas samych, zupełnie nowe postrzegania przeszłości, uporządkowanie myśli, zaleczenie ran i doznanie przebaczenia w skrusze - a to wszystko sprawia, że czujemy się znowu sobą.

Czujemy się w sobie, jak książki włożone na swoje miejsce w biblioteczce”. fragment książki Augustyn Pelanowski OSPPE, ur. 1963 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim, paulin, ojciec duchowny w Wyższym Seminarium Duchownym Zakonu Paulinów w Krakowie na Skałce, rekolekcjonista, kaznodzieja, autor książek, publicysta, artysta malarz. Publikuje swoje felietony, komentarze biblijne i artykuły w prasie katolickiej, m.in. w „Gościu Niedzielnym”, „Agendzie Liturgicznej Mary i Niepokalanej”, kwartalniku formacji kapłańskiej „Pastores”.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor Augustyn Pelanowski OSPPE
ISBN 97883618060808
Czas realizacji 3
Liczba stron 136
Format okładki 140 x 200
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.