1. Gloria24.pl
  2. Książki
  3. Biblia i biblistyka
  4. Pismo Święte/Biblia

Biblia - Pismo Święte

Zazwyczaj słyszymy je co niedzielę na Mszy Świętej, czasami ktoś o Nim wspomina, niekiedy ktoś cytuje. To Słowo Boże, które nie powinno być "zazwyczaj", "czasami" czy "niekiedy". Powinno być zawsze - zawsze obecne w naszym życiu, zawsze czytane, zawsze na pierwszym miejscu.

Co to jest Pismo Święte?

Pismo Święte to nic innego, niż Biblia Starego i Nowego Testamentu. To Słowo Pana Boga skierowane do każdego z nas - bez wyjątku i bez względu na czasy, w których żyjemy. Znajdziemy tam zarówno Psalmy, Listy, Ewangelie przepełnione Jezusowymi przypowieściami i wiele innych tekstów, które zachwycają - nie tylko stylem, w jakim zostały napisane, ale również głębokim przekazem. Być może trudno w to uwierzyć, ale żadne ze słów nie znalazło się tam przypadkowo. Do Lektury Biblii najlepiej zabrać się więc bez pośpiechu, rozważając na spokojnie każde zdanie czy nawet pojedyncze wyrazy. Niektórzy twierdzą, że Pismo Święte jest jak drogocenny lek, który uzdrawia i mobilizuje siły człowieka, ale zadziała przyjmowany tylko systematycznie i świadomie. Jednak uwaga - Biblia to wymagająca i miejscami niełatwa lektura. Lecz skoro tak ważne w naszym życiu powinno być Pismo Święte, gdzie kupić takie, które ułatwi nam jego zrozumienie? Śpieszymy z odpowiedzią!

Gdzie kupić Pismo Święte?

Na rynku znajdziemy wiele wydań Słowa Bożego, które nieraz różnią się od siebie detalami -wielkością czcionki, formatem, tłumaczeniem, rodzajem okładki lub grubością papieru. W takim razie, gdzie kupić Biblię, która będzie dla Ciebie najlepsza? Miejsce nie jest w tym wypadku aż tak istotne, choć niewątpliwie dla tych, którzy nie są zdecydowani jakie konkretnie kupić Pismo Święte, sklep internetowy może być idealnym rozwiązaniem. To właśnie tam mogą przejrzeć niemal każde dostępne na rynku Pismo Święte. Księgarnia internetowa pozwoli im sprawdzić, jak została wydana konkretna Biblia. Cena również nie będzie tajemnicą. Natomiast tradycjonalistom, którzy na własne oczy chcą zobaczyć czym odznacza się dane Pismo Święte, sklep stacjonarny może przynieść satysfakcjonującą odpowiedź.

Czy Biblię trzeba kupować osobiście?

Oczywiście, że nie! Dobrym prezentem dla bliskich jest ładnie wydane Pismo Święte. Cena takiej edycji na rynku jest konkurencyjna. Nie dziwi więc fakt, że już niejedna osoba, zastanawiała się, chcąc dać komuś w prezencie Pismo Święte, gdzie kupić takie, które będzie wyjątkowe i za przystępną sumę. Również w wypadku, gdy jest to ?prezentowa? Biblia, sklep internetowy jest dobrym pomysłem - zwłaszcza, jeśli daje możliwość wysyłki takiego prezentu bezpośrednio do osoby obdarowanej. Nowością i zarazem hitem, który sprawdzi się w niejednej okazji może być spersonalizowana Biblia. Sklep, który ma ją w ofercie, daje możliwość wydrukowania Pisma Świętego specjalnie dla konkretnej osoby, z jej imieniem i nazwiskiem na okładce oraz z wyjątkową dedykacją w środku. Dzięki temu bliska Ci osoba może się stać częścią kluczowej historii w dziejach Kościoła.

Najważniejsza Księga życia

Nikt nie ma chyba wątpliwości, jak ważną Księgą w życiu każdego człowieka jest Biblia. Kup więc taką, która przeprowadzi Cię przez momenty radosne i trudności, z jakimi nieraz przyjdzie Ci się mierzyć. Pamiętaj, że jedyną odpowiedzią na wszystkie troski i pytania, jakie Ci stawia życie jest Pismo Święte. Kup i przeczytaj, co radzi Ci sam Pan Bóg! Niech to będzie Twoja osobista Biblia. Gdzie kupić? Chyba już nie musimy podpowiadać.

Pozycje 1 do 28 z 1068
Pismo Święte dla młodych - okładka książki
Rafael praca zbiorowa 122.90 zł
Biblia w komiksie. Opowieść o Bogu - okładka książki
Rafael Tłumaczenie: Laura Bigaj 92.88 zł
Biblia Tabor - turkusowa - okładka książki
Edycja Świętego Pawła praca zbiorowa 62.29 zł
Biblia. Stary i Nowy Testament - okładka książki
Edycja Świętego Pawła 51.50 zł
Pismo Św. ST i NT (paginatory) - okładka książki
Edycja Świętego Pawła praca zbiorowa 128.59 zł
BIBLIA JEROZOLIMSKA (mały format) - okładka książki
Pallotinum praca zbiorowa 131.58 zł
Księgi Ludu Bożego Starego Przymierza - okładka książki
Pallotinum ks. Józef B. Łach 116.51 zł
Biblia Tabor - bordowa PCV - okładka książki
Edycja Świętego Pawła praca zbiorowa 47.94 zł
Ilustrowana Biblia rodzinna (opaska - okładka książki
Edycja Świętego Pawła praca zbiorowa 67.31 zł
The Chosen. Wezwani po imieniu - okładka książki
Rafael praca zbiorowa 57.53 zł
Biblia (opaska I Komunia św.) - okładka książki
Edycja Świętego Pawła praca zbiorowa 47.50 zł
Księga Psalmów - okładka książki
Katolicki Uniwersytet Lubelski, KUL ks. Antoni Tronina (red.) 35.91 zł
Księga Powtórzonego Prawa. Seria: - okładka książki
Edycja Świętego Pawła o. Michał Baranowski OFMConv 80.33 zł
Ewangelia Marka - okładka książki
Wydawnictwo Świętego Wojciecha Wojciech Wasiak 8.37 zł
Księga Liczb. Seria: Nowy komentarz - okładka książki
Edycja Świętego Pawła Teresa Stanek 91.07 zł
List do Galatów. Seria: Nowy Komentarz - okładka książki
Edycja Świętego Pawła Dariusz Sztuk 79.19 zł
Ewangelie i Dzieje Apostolskie - okładka książki
Wydawnictwo Świętego Wojciecha praca zbiorowa 79.84 zł
Septuaginta. Tłumaczenie, zbiór - okładka książki
Wydawnictwo Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej TUM Monika Szela - Badzińska 23.70 zł