Wydania ekskluzywne Biblii

Biblia ekskluzywna - prezent z wartościami.

Szukając pomysłu na wartościowy prezent, z pomocą przychodzi nam wyjątkowy egzemplarz Pisma Świętego. Biblia - wydania ekskluzywne ? to dobry wybór, jeśli chodzi o pamiątkę z Chrztu, Pierwszej Komunii czy Ślubu. Obdarowywani na pewno docenią i będą częśto sięgali do tego wyjątkowego podarunku.

Biblię publikuje wielu wydawców. Posiada ona także różne tłumaczenia. Możemy zwrócić uwagę na ilość tomów konkretnego wydania: trzytomowe Biblie mają dużą czcionkę i przeznaczone są dla osób starszych lub niedowidzących. Wydania jednotomowe różnią się formatem, czcionką, posiadaniem komentarzy lub ich brakiem. Czasem wydawcy dołączają między kartkami kolorowe wkładki z reprodukcjami obrazów religijnych.

Biblia - ekskluzywne wydanie. Bogaty wybór wydań Pisma Świętego.

Zakup egzemplarza z najwyższej półki, to na pewno Pismo Święte w skórzanej oprawie. Takie Pisma Święte posiadają z reguły duży format, nie przeznaczony do transportu, np. wyjazdów rekolekcyjnych. Ważny jest koszt religijnego prezentu. Jeśli interesuje nas Biblia w skórzanej oprawie, cena za egzemplarz zaczyna się od kilkuset złotych. Trzeba przy tym pamiętać o pewnych niuansach, jak ten, że Biblia w ekooprawie to nie to samo, co Biblia w oprawie skórzanej.

Przy wyszukiwaniu potrzebnych fragmentów Biblii, przydadzą się paginatory. Niewielkie żłobienia w brzegach kartek z nazwą konkretnej Księgi Starego i Nowego Testamentu, pomogą szybko odnaleźć poszukiwany cytat.

Biblia w skórzanej oprawie, czyli: nie poznasz książki po okładce

Nie jest ważne, czy Pismo Święte będzie posiadało ekskluzywną, skórzaną oprawę, czy zwykłą, tekturową. Nie liczy się także szata graficzna i kolorowe wstawki, najistotniejsza jest Jej treść.

Pozycje 1 do 20 z 20
Biblia domowa. Pamiątka Sakramentu - okładka książki
Wydawnictwo M Kazimierz Romaniuk (red.) 160.65 zł
Pismo Święte ST i NT (biała oprawa) - okładka książki
Edycja Świętego Pawła praca zbiorowa 120.56 zł
Biblia Tysiąclecia - format oazowy - okładka książki
Pallotinum praca zbiorowa 100.45 zł
Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu. - okładka książki
Edycja Świętego Pawła praca zbiorowa 128.59 zł
Pismo święte st i nt duże - dla - okładka książki
Wydawnictwo Świętego Wojciecha praca zbiorowa
Pismo Święte ST i NT - okładka książki
Wydawnictwo Duszpasterstwa Rolników
Pismo Święte ST i NT małe -Pam. - okładka książki
Wydawnictwo Świętego Wojciecha praca zbiorowa
Pismo Święte ST i NT duże - Pam. - okładka książki
Wydawnictwo Świętego Wojciecha praca zbiorowa