Szczególnie polecamy

Bestsellery

Zeszyt Nowenny Pompejańskiej. 54 - okładka książki
KSIĄŻKA TYGODNIA ks. Teodor Sawielewicz
To wspaniały, użyteczny notatnik, który przeznaczony jest na Twoje duchowe spostrzeżenia i osobiste zapiski na 54 dni. Będzie Ci towarzyszył przez cały czas trwania nowenny Pompejańskiej, tam zachowasz swoje najskrytsze myśli, jakie zrodzą się w tym czasie...
17.93 zł

Nowości

  • Szybka wysyłka

  • Wartościowe treści

  • Największy wybór

  • Atrakcyjne ceny

Książki najlepszych autorów

Internetowa księgarnia katolicka gloria24.pl

Książki od wieków budziły wiele emocji - od zdobycia materiału, z którego je wykonywano, poprzez atramenty, tusze aż po najważniejsze - treść. Obecnie już mało kto patrzy i ocenia "po okładce". Liczy się chwytliwy tytuł i mocny tekst. A takie właśnie składowe można znaleźć w miejscu, jakim jest księgarnia katolicka Gloria24.pl. To księgarnia, która od blisko dekady cieszy się dużą popularnością wśród młodszych i doświadczonych czytelników z Polski i z innych krajów.

Księgarnia religijna – bogaty oferta produktowa

W dobie spopularyzowanej do granic możliwości elektroniki i multimediów księgarnia katolicka online, z dostępem do bazy książek i możliwością dokonania zakupów przez internet, to must have każdego, szanującego się sklepu. Dodatkowo księgarnia religijna, taka, jak Gloria24.pl, posiada wyselekcjonowany zbiór książek, filmów DVD, audiobooków, dopasowanych do potrzeb chrześcijańskich odbiorców. Podział na odpowiednie kategorie ułatwia wyszukiwanie interesujących tytułów a ciekawe opisy produktów naświetlają tematykę, poruszaną w danej książce czy w filmie DVD. Sklep internetowy z książkami, zawierającymi treści religijne, to bardzo trafiony pomysł na ewangelizację w Internecie.

Katolicka księgarnia wysyłkowa – szybka dostawa

Katolicka księgarnia Gloria24.pl powstała Krakowie, właśnie z taką myślą: trzeba iść za współczesnymi trendami i nieść Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie także poprzez współczesne środki masowego, internetowego przekazu. Księgarnia chrześcijańska Gloria24.pl świetnie wpasowała się w miejsce (Internet) i czas, dając bogactwo książkowych możliwości odbiorcom a ewangelizatorom miejsce do realizacji powołania. Dla osób, zapalonych Miłością Bożą nie ma większej radości niż dzielić się świadectwem życia z Bogiem – a ta różnorodność świadectw to przecież podstawa religijnych treści i pisanych i obrazkowych. Dodatkowo katolicka księgarnia wysyłkowa realizuje zamówienia i wysyłkę do każdego miejsca na świecie - czy w Polsce, czy w Europie, na wszystkich kontynentach. Satysfakcja z wykonywanej pracy daje motywację do tego, by działać jeszcze bardziej kreatywnie i globalnie.

Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów, bogactwo zasobów i odpowiednia selekcja tytułów w katolickiej księgarni Gloria24.pl to główne atuty tego miejsca. Pozostałe, dobre strony księgarni, odkrywane są codziennie przez osoby, które znajdą w Internecie naszą stronę.